Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Filia w Racławicach

„Dąsacze” Agnieszki Zimnowodzkiej
 na spotkaniu DKK z przedszkolakami z Czubrowic
4.04.2019

 

W piękny, wiosenny czwartek do Biblioteki w Racławicach zawitały przedszkolaki z grupy „Tropiciele”. Spotkanie rozpoczęliśmy od lekcji bibliotecznej. Przedszkolaki bardzo czynnie uczestniczyły w rozmowie o bibliotece, opowiadając o swoich ulubionych książkach.
Po lekcji bibliotecznej przyszedł czas na czytanie. Dzieci bardzo chętnie słuchały zabawnej historii z książki „Dąsacze” Agnieszki Zimnowodzkiej z Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci. Po zakończonym czytaniu rozmawialiśmy o emocjach, a także rysowaliśmy różne możliwe miny przedstawiające nastroje. W części plastycznej, która nawiązywała do czytanej opowieści projektowaliśmy miasteczko „Tropicieli-Starszaków”. Zabawa bardzo podobała się przedszkolakom, a efekty były wspaniałe – wyszło przepiękne miasteczko- jak prawdziwe. Efekt pracy tak spodobał się dzieciom, że zabrały plakat ze sobą.

Dziękujemy za to wspaniałe spotkanie i zapraszamy ponownie. 

 

di.jpg
dk.jpg
2011 „Dąsacze” Agnieszki Zimnowodzkiej na spotkaniu DKK z przedszkolakami z Czubrowic 4.04.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates