Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Filia w Przegini

Opowiadanie o Muminkach pod tytułem Zaczarowane obłoczki
na spotkaniu z przedszkolakami z Przedszkola w Przegini
1.02.2019

W piątek 1 lutego Biblioteka Publiczna w Przegini po raz kolejny miała okazję gościć w serdecznych progach Przedszkola Samorządowego. Tym razem w spotkaniu uczestniczyły dwie grupy starszaków, a tematem przewodnim była ciekawość wobec świata i różnych przedmiotów. Na początku bibliotekarka przeczytała dzieciom opowiadanie o Muminkach pod tytułem Zaczarowane obłoczki, a następnie młodzi słuchacze musieli popisać się wyobraźnią i wymyślić, co jeszcze można by wrzucić do magicznego cylindra, by stworzyć nowe zaczarowane przedmioty.
Jako że świat jest jednak pełen rzeczy zupełnie realnych i nie mniej ciekawych, od magii nastąpiło szybkie przejście do rzeczywistości i dzieci miały okazję obejrzeć encyklopedię Jak to jest zrobione? I dowiedzieć się między innymi, jak powstaje mąka i chleb oraz z czego robione są farby. Zapraszamy naszych małych odkrywców do Biblioteki, w której kryje się jeszcze więcej książek z odpowiedziami na najbardziej frapujące pytania świata!!

di.jpg
dk.jpg
2011 Zaczarowane obłoczki na spotkaniu z przedszkolakami z Przedszkola w Przegini 1.02.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates