Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 27 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Iwony, Sabiny, Wincentego

Aktualności

Opowieści o dwóch myszkach; Polci i Helci
na spotkaniu z przedszkolakami
24.07.2019

W środowe przedpołudnie 24 lipca oprócz maluszków Bibliotekę odwiedzili również ich starsi koledzy – przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Jerzmanowicach.
Kiedy przedszkolaki już wygodnie się rozsiadły na czerwonym dywanie, przyszedł czas na czytanie. Dzieci wysłuchały opowieści o dwóch myszkach; Polci i Helci, które odkryły przed małymi słuchaczami siłę przyjaźni oraz chęć do przygód. Bajka bardzo zainteresowała przedszkolaki. Po czytaniu przyszedł czas na zabawy ruchowe. Tym razem dzieci miały okazje pohałasować. Do tego zadania potrzebne były im kolorowe bum-bum rurki, które w rączkach przedszkolaków przemieniły się w efektowny i przede wszystkim bardzo głośny instrument.
Jako, że przedszkolaki maja ogromne pokłady energii to po wspólnym granu chwilę pokręciliśmy chustą. Ta zabawa trochę wszystkich zmęczyła, dlatego maluchy chętnie przystały na propozycje leżakowania na chuście. Ale żeby leżakowanie nie było nudne to ten czas umiliła im krótka historia Kubusia Puchatka.
Na koniec dzieciaki ustawiły się w kolejkę na końcu sali, aby po kolei, jeden po drugim przejść bardzo trudny tor przeszkód. Jednak dla takich zuchów żaden poduszkowy tor nie jest trudny, bo poradzili sobie znakomicie. Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy po wakacjach.

di.jpg
dk.jpg
2011 Opowieści o dwóch myszkach; Polci i Helci Na spotkaniu z przedszkolakami 24.07.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates