Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Aktualności

 Spotkanie ze Śmiechołkami na zajęciach z cyklu „Maluch w Bibliotece” w ramach DKK dla dzieci

06.02.2019

Pierwsze spotkanie w lutym poświęciliśmy naszemu pięknemu uśmiechowi. Wszystko za sprawą opowiadania o rodzinie Śmiechołków z miasteczka Humorki przedstawionej w mądrej książce autorstwa Agnieszki Zimnowodzkiej „Śmiechołki”. Wybór literatury był ciekawym nawiązaniem do Dnia Pozytywnego Myślenia, który przypadał 2 lutego. Po powitaniu piosenką w kole i wysłuchaniu opowieści z przyjemnością bawiliśmy się przy znanych piosenkach i zabawach ruchowych w kole. Chwilą wytchnienia w naszych harcach na dywanie była praca plastyczna nawiązująca tematycznie do historii rodziny Śmiechołków. Przy pomocy dorosłych powstały piękne uśmiechnięte buzie, które wraz z maluchami powędrowały do domów, gdzie będą rozweselać wnętrza:)
Spotkanie odbyło się w oparciu o książkę udostępnioną bibliotece w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci.
Cieszymy się i witamy najserdeczniej nowych uczestników spotkań. Dziękujemy za liczny udział i do zobaczenia za tydzień !

di.jpg
dk.jpg
2011 Maluch w Bibliotece 06.02.2019 DKK.
Powered by Joomla 1.7 Templates