Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Aktualności

Maluch w bibliotece
14.11.2018
21.11.2018

Dnia 14 listopada jak co tydzień odbyło się spotkanie Maluszków. Tematem przewodnim był Dzień Czarnego Kota. Głośne czytanie książeczki „KOTKA-PSOTKA” Joanny Rzehak rozpoczęliśmy nasze spotkanie. Wspólnie z maluszkami wyklejaliśmy czarno-brązowe kotki, a później bawiliśmy się wesoło na naszym czerwonym dywanie.

 

21 listopada dzieci pomimo pierwszego śniegu, chętnie przyszły na nasze kolejne spotkanie z cyklu Maluch w Bibliotece. Tym razem zajęliśmy się na zajęciach Dniem Kredki, który przypada na 22 listopada. Książeczką pod tytułem ”Wiosna, lato, jesień, zima…” autorstwa Małgorzaty Strzałkowskiej rozpoczęliśmy rozmowę o kolorach. Kolejnym etapem było kolorowanie dużych kredek. Dalszą zabawę umiliła nam piosenka „Kolorowe Kredki”, ale także „Mucha w mucholocie” oraz „Kaczuszki”.
Zapraszamy za tydzień na kolejne nasze spotkanie ! :)

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Maluch w bibliotece 14.11.18, 21.11.18.
Powered by Joomla 1.7 Templates