Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 9 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław

Aktualności

Spotkanie z jeżykami na zajęciach
z cyklu „Maluch w bibliotece”
07.11.2017

Środowe, pełne pięknego listopadowego słońca spotkanie z maluszkami w bibliotece zostało poświęcone jeżom….wszystko za sprawą zbliżającego się Dnia Jeża, który przypada 10 listopada.
Po śpiewającym przywitaniu w kole, maluszki wysłuchały historii o „Niegrzecznym Jeżyku” autorstwa Doroty Skwark. Przeczytana książeczka wprowadziła nas w temat spotkania i rozmowy o tych małych stworzeniach. Ponadto przygoda małego jeżyka przypomniała dzieciom ważne słowo „przepraszam”.
Po lekturze podjęliśmy pracę z masą solną i po chwili z bezkształtnych kulek masy powstawały ciałka jeżyków. Następnie małe rączki z radością wkładały w masę „igiełki jeża” z patyczków, oraz oczka z ziarenek. Piękne jeżyki zamieszkały wśród kolorowych jesiennych listków.Zakończyliśmy radosnymi harcami na dywanie i kolorowych pufach…
Do zobaczenia za tydzień :)


di.jpg
dk.jpg
2011 Maluch w bibliotece 7.11.2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates