Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 9 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław

Aktualności

 Dzień Kundelka na środowym spotkaniu
z cyklu „Maluch w bibliotece”

24.102018

W wietrzną środę 24 października w naszej bibliotece świętowaliśmy Dzień Kundelka. Razem z dziećmi i opiekunami powitaliśmy się wesoło piosenką. Dzieci z dużą radością opowiadały o swoich ukochanych pieskach. Później z zaciekawieniem słuchały czytanej książeczki autorstwa Wandy Chotomskiej pod tytułem „Kundel”. Po lekturze przyszedł czas na pracę plastyczną przy stoliczkach, gdzie na każde dziecko czekał zestaw do samodzielnego złożenia i sklejenia własnego pieska. Jak powstały czworonożni pupile każdy mógł nadać swojemu psiaczkowi imię.
Po takim skupieniu i sumiennej pracy dzieciom należała się chwila ulubionego brykania i zabawy na naszym czerwonym dywanie. Powstał kolorowy tor przeszkód z pufek, tunelu oraz z hula hop. Nie zabrakło chwili zabaw tanecznych przy muzyce i lubianych przez dzieci piosenkach: „Idziemy do Zoo”, „ Boggie Woggie” i „Kundel Bury”.
Dziękujemy za wspólne spotkanie i do zobaczenia w następną środę!

di.jpg
dk.jpg
2011 Dzień Kundelka na środowym spotkaniu z cyklu „Maluch w bibliotece” 24.10.2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates