Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Aktualności

 Spotkanie z przedszkolakami
z  Niepublicznego Przedszkola Skrzat w Jerzmanowicach

17.10.2018

W środę 17.10.2018 gościliśmy w naszej bibliotece dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Skrzat” w Jerzmanowicach. Po pięknym, głośnym i radosnym przywitaniu dzieci usiadły w dużym kole na naszym czerwonym dywanie. Rozpoczęliśmy nasze spotkanie głośnym czytaniem książeczki pod tytułem  Puchatek mówi ”dziękuję”. Słuchając opowieści przenieśliśmy się do kolorowego świata Kubusia Puchatka, który 14 października obchodził swoje 92. Urodziny. Poznaliśmy historię przyjaciół ze Stumilowego Lasu oraz przypomnieliśmy sobie o jednym, z trzech magicznych słów „dziękuję”. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowiadania, a następnie chętnie rozmawiały o czym była książeczka.
Następnie przedszkolaki układały i kolorowały przygotowane puzzle, z których ukazała się postać sympatycznego misia. W dalszej części spotkania śpiewaliśmy piosenkę Kubusia Puchatka w rytm której ruszaliśmy rączkami, nogami pod tytułem „Ja jestem niedźwiadek”. Gdy już wszyscy byli rozgrzani, do zabawy włączyliśmy chustę animacyjną. Kubuś tak wysoko szybował, aby dostać dla siebie jak najwięcej miodku z drzew.
Na koniec spotkania każde dziecko poczuło się jak przyjaciel, Kubusia, Tygrysek, bawiąc się w brykanie na dywanie.  Zabawom nie było końca, bo przecież Tygryski lubią brykać ! Brykanie tygryska bardzo spodobało się wszystkim dzieciakom. W takiej miłej atmosferze pożegnaliśmy się i na pożegnanie każde dziecko dostało kolorową zakładkę z cytatem naszego Solenizanta. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach !

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie z przedszkolakami z Niepublicznego Przedszkola Skrzat w Jerzmanowicach 17.10.2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates