Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 27 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Iwony, Sabiny, Wincentego

Programy

Biblioteka w Jerzmanowicach w Programie
„Akademia Orange dla Bibliotek”

 

Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach w 2013 roku po raz kolejny bierze udział w programie „AKADEMIA ORANGE DLA BIBLIOTEK” realizowanym przez Fundację Orange. Celem programu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez zwiększenie dostępu do nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by biblioteki stały się nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Nasza Biblioteka otrzymała w 2013 roku dotację w wysokości 6 449,39 zł z przeznaczeniem na zapewnienie dostępu do szerokopasmowych łączy internetowych w bibliotece głównej i 3 filiach w Przegini, Racławicach i Sąspowie. Mieszkańcy Gminy mogą bezpłatnie korzystać z dostępu do sieci w godzinach otwarcia Bibliotek. Zapraszamy.

_______________________________________________

di.jpg
dk.jpg
2011 Biblioteka w Jerzmanowicach w Programie „Akademia Orange dla Bibliotek” w 2013 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates