Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Programy


Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna w Jerzmanowicach

otrzymała dofinansowanie na realizację projektu

pt.Modernizacja infrastruktury informatycznej w celu unowocześnienie oferty kulturalnej i edukacyjnej Bibliotek na terenie Gminy Jerzmanowice – Przeginia”

Projekt realizowany ze środków

Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Program Operacyjny MKiDN „Dziedzictwo kulturowe”

Priorytet V "Tworzenie zasobów cyfrowych dziedzictwa narodowego"

Kwota przyznana: 60.000,- zł

Realizacja: 1.03.2009 r. – 30.11.2009 r.

 

W ramach realizacji zadania planowany jest zakup sprzętu oraz wyposażenia, niezbędnego do dokonana rozbudowy oraz modernizacji sieci i systemów informatycznych w Bibliotece oraz w 3 filiach. Realizując projekt „ Modernizacja infrastruktury informatycznej w celu unowocześnienie oferty kulturalnej i edukacyjnej Bibliotek na terenie Gminy Jerzmanowice – Przeginia”, będziemy kontynuować nasze działania rozpoczętego w 2000 roku procesu komputeryzacji, a dzięki wsparciu finansowemu będziemy mogli rozszerzyć naszą ofertę oraz stworzymy warunki do zapewnienia większej liczbie użytkowników dostępu do dorobku kulturowego, naukowego oraz do nowoczesnych technologii informacyjnych.

di.jpg
dk.jpg
2011 Program MKiDN - Modernizacja infrastruktury informatycznej w 2009 roku.
Powered by Joomla 1.7 Templates