Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Zapraszamy na wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczestników zajęć terapeutycznych Środowiskowego Domu Samopomocy – Ogniska Terapeutycznego w Jerzmanowicach pt. “Cztery Pory Roku”.

W miesiącu listopadzie i grudniu zapraszamy do Biblioteki na wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczestników zajęć terapeutycznych Środowiskowego Domu Samopomocy – Ogniska Terapeutycznego w Jerzmanowicach pt. “Cztery Pory Roku”.

Istotnym wyzwaniem naszych czasów jest uwrażliwienie społeczeństwa na kwestie osób niepełnosprawnych. Ważne jest, by i sami niepełnosprawni poczuli się potrzebni i docenieni przez realizowane zadania. Niepełnosprawni artyści przygotowali na wystawę prace wykonywane różnymi technikami. Potrafią bardzo pięknie i autentycznie pokazać to, co czują i myślą. Prezentowanie swoich prac na wystawie daje osobom niepełnosprawnym spełnienie własnych duchowych potrzeb i satysfakcję z możliwości zaprezentowania innym swojego talentu, swojej pracy. Zapraszamy do oglądania wystawy oraz dzielenia się z nami wrażeniami po obejrzeniu prac.

zobacz galerię

di.jpg
dk.jpg
2011 Zapraszamy na wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczestników zajęć terapeutycznych Środowiskowego Domu Samopomocy – Ogniska Terapeutycznego w Jerzmanowicach pt. “Cztery Pory Roku”..
Powered by Joomla 1.7 Templates