Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Niesamowita i zapierająca dech w piersiach podróż po Południowej Afryce, piękna przyroda, niesamowite kolory, różnorodne krajobrazy, wspaniałe parki narodowe, dzikie afrykańskie zwierzęta oraz radosnych ludzi na fotografiach Włodzimierza Musiała.

Wystawę można oglądać od 1 do 30 września 2008 roku w siedzibie Biblioteki w Jerzmanowicach.

Wystawa wypożyczona została  z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Autor fotografii Włodzimierz Musiał jest absolwentem Akademii Rolniczej w Poznaniu. Swoje pasje realizuje jako podróżnik, fotografi i pilot egzotycznych wypraw. Odwiedza odległe kraje i stara się uchwycić na fotografii ich charakter i piękno krajobrazów. Do chwili obecnej odbył blisko 50 dalekich wypraw, pilotował grupy do ponad 30 państw pozaeuropejskich na 5 kontynentach. W latach 2003-2007 odbył 6 wypraw na południe Afryki. Każda wyprawa trwała około 4 tygodni i przebiegała przez RPA, Namibię, Botswanę, Zimbabwe. Ekspozycja Od przylądka Dobrej Nadziei do Wodospadu Wiktorii-podróż przez południe Afryki jest efektem sześciu wypraw autora na Czarny Ląd.

di.jpg
dk.jpg
2011 Zapraszamy na wystawę fotograficzną "Od Przylądka Dobrej Nadziei do Wodospadu Wiktorii" Włodzimierza Musiała.
Powered by Joomla 1.7 Templates