Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Św. Mikołaj w Bibliotece!

Z powodu nadmiaru pracy i ogromnej ilości prezentów do rozniesienia, już 5 grudnia, w przeddzień swoich imienin, Powiatową i Gminną Bibliotekę w Jerzmanowicach odwiedził niecodzienny gość – Święty Mikołaj we własnej osobie. Już po raz kolejny ten wspaniały staruszek z brodą, przemierzając cały świat wzdłuż i w szerz i tym razem nie zapomniał o grzecznych dzieciach z Jerzmanowickiego przedszkola, które odwiedziły tego dnia bibliotekę.

Dzieci zgromadzone w bibliotece z uwagą i radością przyglądały się miłemu gościowi, który przyjechał poczytać im świąteczne opowiadania i bajeczki, nagradzając go oklaskami oraz wierszykami i piosenkami napisanymi na jego cześć.

Najmłodsi cały rok starają się być grzeczni aby otrzymać prezent od Świętego Mikołaja, który ich nie zawiódł przynosząc im słodkie podarunki

Mikołaj nie zapomniał też o pracownikach biblioteki i GOKu, dla których za ciężką pracę również znalazł coś w swym worku z prezentami.

Serdecznie zapraszamy Świętego Mikołaja w przyszłym roku!

zobacz galerię

di.jpg
dk.jpg
2011 Św. Mikołaj w Bibliotece!.
Powered by Joomla 1.7 Templates