Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

W ramach działalności Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki mieliśmy możliwość poznać Hannę Kowalewską- autorkę poezji, opowiadań, dramatów, licznych scenariuszy i słuchowisk.

zobacz galerię

Spotkanie autorskie odbyło się w dniu 14 maja 2009r. tj. w czwartek o godz. 11.00 w siedzibie Powiatowej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Jerzmanowicach. Spotkanie to zgromadziło w bibliotece liczne grono wiernych czytelniczek.

Podczas tej krótkiej wizyty, trwającej zaledwie godzinę usłyszałyśmy wiele interesujących opowieści o życiu, podróżach, pracy zawodowej oraz pierwszych krokach w sztuce pisarskiej. Dowiedziałyśmy się też skąd czerpie pomysły na książki, jak niekiedy dużo czasu może trwać napisanie jednej z nich. Pani Hanna opowiadała o swoich planach na przyszłość, przybliżyła nam postacie bohaterów książkowych. W trakcie spotkania nie zabrakło pytań i pamiątkowych zdjęć. Niestety ze względu na ograniczony czas autorki, trzeba było zakończyć dyskusje i pożegnać gościa.

Na pewno po tak miłej wizycie większość z nas z zainteresowaniem sięgnie po kolejne książki Hanny Kowalewskiej.

Przypominamy tytuły książek napisanych przez Hannę Kowalewską i zachęcamy do czytania:

„Tego lata w Zawrociu”, „Góra śpiących węży”, „Kapelusz z zielonymi jaszczurkami”, “Letnia akademia uczuć 2. Pięć najważniejszych słów”, „Maska Arlekina”, „Julita i huśtawki”, „Letnia akademia uczuć 1. Anna i wodorosty”, „Listy miłosne”.

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie autorskie z Hanną Kowalewską.
Powered by Joomla 1.7 Templates