Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

zobacz galerię

W dniu 25 listopada 2010 r. w Powiatowej i Gminnej Bibliotece Publicznej w Jerzmanowicach zorganizowano „Spotkanie Andrzejkowe”. Z tej okazji Bibliotekę odwiedziło ponad 100 uczniów klas I-III ze Szkoły Podstawowej w Jerzmanowicach. Na wszystkich uczestników spotkania czekały liczne atrakcje przygotowane przez bibliotekarzy. W pokoju przeobrażonym w „Salon wróżb” panował niezwykły klimat a z radia sączyła się nastrojowa muzyka. Dzieci bardzo chętnie brały udział w przygotowanych zabawach. Ogromny zainteresowaniem cieszyły się: wróżba z butelką, „kram z marzeniami” i serduszka z imionami. Pozytywne  emocje wzbudziły również „drzewko szczęścia”, „kubki przyszłości” i wróżba z kolorami. Na zakończenie każdego spotkania wszyscy jego uczestnicy przekazali sobie „iskierkę szczęścia”.
Andrzejki zorganizowane w naszej Bibliotece były wesołym spotkaniem towarzyskim, wspaniałą zabawą i dostarczyły dzieciom wielu pozytywnych przeżyć.

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkania Andrzejkowe dla najmłodszych.
Powered by Joomla 1.7 Templates