Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Dyskusyjne Kluby Książki

Części intymne” Izabeli Sowy - jako podróż bohatera w głąb siebie-
na spotkaniu DKK 28 lipca 2015 r.

Głównym bohaterem powieści jest Janusz –autor kultowej powieści o Newmanie. Sławę zdobył przypadkiem, napisał książkę, bo założył się z kolegami z pracy. Zakład udało mu się wygrać, więc przy okazji napisał kolejne równie dobre powieści. Jego agent, zorganizował trasę promującą autora poprzez spotkania z czytelnikami. Na swej drodze główny bohater spotyka ludzi w różnym wieku i z różnych środowisk. Łączy ich jedynie fakt, że czytają jego książki lub nie. Odpowiadając na pytania, poznaje nie tylko siebie samego, ale także różne historie opowiedziane przez zwykłych ludzi, a napisane przez samo życie. Dostrzega to, co do tej pory było niewidzialne. Zaczyna rozumieć kwestie, nad którymi nigdy się nie zastanawiał, dociera w głąb samego siebie, poznając się na nowo. Być może spotkania z różnymi ludźmi coś zmienią w jego życiu.

Książka ta, w przeciwieństwie do pozostałej twórczości Izabeli Sowy, nie zachwyciła klubowiczki. Może trochę zmieniła spojrzenie na świat pisarzy, spotkania autorskie, reklamę czy współpracę z wydawnictwami...

di.jpg
dk.jpg
2011 Części intymne” Izabeli Sowy - na spotkaniu DKK 28.07.2015 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates