Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Dyskusyjne Kluby Książki

Czerwcowe spotkanie DKK
z książką Jodi Picoult "Linia życia"

24 czerwca odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Tematem spotkania była powieść znanej pisarki Jodi Picoult. Kilka powieści tej autorki znajduje się w naszej Bibliotece i cieszą się one dużym zainteresowaniem. W swoich powieściach porusza ona zawsze trudne i kontrowersyjne tematy, nie boi się zagłębiać w odległe rejony ludzkiej psychiki, sięga do głębi duszy i porusza wszystkie możliwe uczucia. Tak też było z omawianą książką „Linia życia”. To opowieść o młodej kobiecie porzuconej w dzieciństwie przez matkę.  Opowieść o matce, która nie radzi sobie z macierzyństwem, którą przerasta sytuacja. Do tego nie może znaleźć oparcia w mężu, ambitnym kardiochirurgu, który z racji wykonywanego zawodu jest praktycznie gościem we własnym domu. Zainteresowanych taką problematyką zapraszamy do lektury.
Miło nam, że do grona Klubowiczek dołączyły dwie nowe osoby. Wszystkich chętnych na spotkania z dobrą lekturą i pyszną kawą zapraszamy na kolejne spotkanie DKK, które odbędzie się 20 lipca /poniedziałek/ godz.16.00. Tematem dyskusji będzie tym razem książka Izabeli Sowy pt. „Części intymne”. ZAPRASZAMY.

di.jpg
dk.jpg
2011 Czerwcowe spotkanie DKK z książką Jodi Picoult "Linia życia" 24.06.2015.
Powered by Joomla 1.7 Templates