Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Dyskusyjne Kluby Książki

„Planeta według Kreta”, Jarosława Kreta była omawiana
na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki 16 marca 2015 r.

Autor tej publikacji jest popularnym prezenterem telewizyjnym, fotoreporterem, podróżnikiem. Jego pasją są kraje bliskiego wschodu, ich kultura, religia, co nie dziwi, ponieważ z wykształcenia jest egiptologiem. W swoich licznych podróżach zwiedził mnóstwo różnych zakątków naszej planety.

Poprzez karty tej książki dzieli się spostrzeżeniami ze swojej podróży po licznych krajach. Tym razem zwiedzamy takie miejsca jak: Austria, Wenecja, Jordania, Izrael, Syria, Liban, Tunezja, Maroko, Malediwy, Madagaskar, Argentyna, Chile, Amazonia, Mauritus. Jak sam twierdzi:  lubi ludzi, rozmawia z nimi, poznaje ich wierzenia i codzienne życie…

Książka składa się z kilkunastu luźnych opowiadań, znajdujemy w niej wiele ciekawostek, których nie zawierają klasyczne przewodniki turystyczne.

Opisy są ciekawe, zabawne, uzupełnione osobistymi wrażeniami i pięknymi, barwnymi zdjęciami.

Zapraszamy chętnych do dyskusji na spotkaniu w kwietniu.

di.jpg
dk.jpg
2011 „Planeta według Kreta”, Jarosława Kretabyła omawiana na spotkaniu DKK 16.03.2015 r..
Powered by Joomla 1.7 Templates