Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/pigbp/public_html/bibliotekajerzmanowice.pl/images/11.10.18_P.Racławice
Uwaga
  • JW_PLG_SIG_NOTICE_03 images/11.10.18_P.Racławice

Filia w Racławicach

Wizyta Przedszkola z Racławic
w Bibliotece Publicznej w Racławicach
11.10.2018

W piękny, słoneczny, jesienny poranek, dzieci z przedszkola w Racławicach wybrały się na pieszą wycieczkę do filii Powiatowej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Racławicach.
Tematem naszego miłego i wesołego spotkania był UŚMIECH i obchodzony 5 października Światowy Dzień Uśmiechu. Przedszkolaki przybyły na spotkanie z sympatyczną żabką i historią przekazywanego uśmiechu. Pani bibliotekarka głośno przeczytała piękną i mądrą książkę z Dyskusyjnego Klubu Książki "Uśmiech dla żabki" autorstwa Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak. Po odnalezieniu uśmiechu żabki na jej buzi i u nas zagościł uśmiech. Następnie rozpoczęliśmy tworzenie orderów uśmiechu, aby nam tego uśmiechu, tak jak żabce, na twarzy nie zabrakło nigdy. Dzieci chętnie kleiły promyki słońca i malowały uśmiechnięte buźki. Po wytężonej pracy plastycznej - na koniec spotkania - należało się więc trochę poruszać. Wszyscy pięknie tańczyli przy piosenkach : „Mucha w mucholocie” oraz „Kaczuszki”.

To było bardzo miłe i udane spotkanie ! Zapraszamy częściej do naszej Biblioteki Smile.

{gallery}11.10.18_P.Racławice{/gallery}

di.jpg
dk.jpg
2011 Wizyta Przedszkola z Racławic w Bibliotece Publicznej w Racławicach 11.10.2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates