Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Filia w Sąspowie

„No i coś ty narobiła”  bo wszyscy popełniamy błędy…
Spotkanie z uczniami (jeszcze) II klasy SP w Sąspowie
17.06.2019

W poniedziałkowe przedpołudnie Bibliotekę w Sąspowie odwiedzili uczniowie klasy II, to już nasze ostatnie spotkanie przed wakacjami. Żeby umilić uczniom czas oczekiwania na wakacje przeczytaliśmy książeczkę pt.”Nusia się chowa”. Historia dziewczynki mówi nam, że wszyscy popełniamy błędy, ale najważniejsze jest przyznanie się do niego i próba naprawienia go.
Po lekturze przyszedł czas na zabawę. Tym razem uczniowie zmierzyli się z grą „Pamięć 3 D”, która w doskonały sposób ćwiczy pamięć, koncentracje i w naszym przypadku również pracę zespołową, bo dzieci podzieliły się na drużynę dziewczynek i chłopców. Tym razem lepiej poszło dziewczynką. Jednak po wakacjach planujemy dogrywkę.
Dzieci przyniosły również do Biblioteki własnoręcznie wykonane książki. Historie i ilustracje w nich umieszczone robią ogromne wrażenie. Będą przeczytane młodszym dzieciom jako wzór kreatywności i pomysłowości starszych kolegów. 
Dziękujemy za odwiedziny i życzmy udanych wakacji.

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie z uczniami (jeszcze) II klasy SP w Sąspowie 17.06.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates