Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 20 Październik 2021        Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana

Filia w Przegini

Aktywna Przeginia
Muzyczne spotkanie w Bibliotece w Przegini
28.06.2019

W gorący piątek, 28 czerwca 2019 roku, w naszej placówce w Przegini odbyło się kolejne spotkanie z cyklu spotkań seniorskich Aktywna Przeginia. Jako że tydzień wcześniej mogliśmy świętować Dzień Muzyki, tematem naszego spotkania w gronie poszerzonym o dziecięcego gościa, stała się muzyka właśnie oraz książki pisane o muzyce, muzykach i przez muzyków. Obecne na spotkaniu panie opowiadały, jakie piosenki i wykonawców lubią i pamiętają z lat młodości, o sposobach słuchania muzyki i kontaktach z nią, a także  o tym, co sądzą o muzyce współczesnej. Dowiedziały się też, jakie zbiory z tej dziedziny posiada nasza placówka i wysłuchały prezentacji książek o Bogusławie Mecu i Tadeuszu Nalepie.
Spotkanie, wśród okrzyków radosnej zabawy wnuczka jednej z pań, minęło szybko i przyjemnie, a na następne, mimo wakacyjnej pory, zapraszamy już 23 sierpnia o godzinie 16:00 :)

di.jpg
dk.jpg
2011 Aktywna Przeginia Muzyczne spotkanie w Bibliotece w Przegini 28.06.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates