Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Filia w Przegini

Przygody małe i duże
-wizyta w Przedszkolu w Przegini
01.03.2019

 

Pierwszego dnia miesiąca marca przedszkolaki z dwóch młodszych grup po raz kolejny spotkały się z bibliotekarką z Biblioteki w Przegini. Tym razem spotkanie poświęcone było przygodom, które mogą nas spotkać nie tylko na dalekich wyprawach, lecz również tuż za progiem naszego domu, bowiem, jak ustaliły dzieci, przygoda to po prostu ciekawe i interesujące zdarzenie.
Na początek każda grupa miała za zadanie rozwiązać obrazkową krzyżówkę i okazało się, że wszystkie przedmioty z obrazków wiążą się z przygodą i wyprawami. Następnie wspólnie z bibliotekarką przedszkolaki udały się na wyprawę leśną, w towarzystwie książki Moje pierwsze wycieczki: do lasu, dzięki której poznały mieszkające tam zwierzęta, ich zwyczaje i wygląd. Spotkanie zakończyło się pomyślnie i bezpiecznie dla wszystkich! Życzymy dzieciom wielu kolejnych ciekawych przygód, także między półkami bibliotecznymi :)

di.jpg
dk.jpg
2011 Przygody małe i duże Wizyta w Przedszkolu w Przegini 01.03.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates