Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Październik 2022        Imieniny obchodzą: Rozalia, Franciszek, Konrad

Aktualności

Spektakl teatralny
Pippi Skarpetka w Przegini
w ramach projektu
Książka – mądry towarzysz na całe życie
17.06.2019

Przyjemny i rześki poniedziałkowy poranek rozpoczął się dla przedszkolaków i uczniów Zespołu Szkół w Przegini szczególnie miło, gdyż odwiedziła ich nasz Biblioteka w towarzystwie krakowskiego zespołu KRAK-ART. Para przesympatycznych aktorów zaprezentowała licznie zebranym dzieciom spektakl Pippi Skarpetka, który porwał całą widownię do wspólnej zabawy i uważnego śledzenia opowiadanej w nim historii.

Bohaterką przedstawienia była dobrze znana dzieciom Pippi, niesforna i żywa dziewczynka, która nie lubi robić tego co wszyscy. Okazało się jednak, że nawet tak odmiennej od innych osóbce, szkoła i zasady czasami mogą się przydać, o czym raczyły Pippi przypomnieć same dzieci, wykazując się godną podziwu odpowiedzialnością i wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa! Spektakl wzbudził także sporo śmiechu i radości, gdy dzieci wraz z naszą bohaterką tańczyły i szukały skarbów w rytm muzyki. Serdecznie dziękujemy wszystkim młodym widzom za aktywny udział w przedstawieniu i do zobaczenia ponownieJ

Spektakl odbył się w ramach projektu pt. „Książka - mądry towarzysz na całe życie”, dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Jerzmanowice -Przeginia.


di.jpg
dk.jpg
2011 Spektakl teatralny Pippi Skarpetka w Przegini w ramach projektu Książka – mądry towarzysz na całe życie” 17.06.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates