Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 9 Grudzień 2022        Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław

Aktualności

Spotkanie z autorem bajek
Wiesławem Drabikiem
w Racławicach
w ramach projektu
„Dyskusyjne Kluby Książki w Małopolsce 2019”.

13.06.2019


 W upalne, czerwcowe przedpołudnie przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Racławicach mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z autorem ponad 250 bajeczek dla dzieci, panem Wiesławem Drabikiem. Autor, po krótkiej prezentacji swojego dorobku pisarskiego zajął dzieci czytaniem fragmentów swoich książek licznymi zagadkami, łamigłówkami i pytaniami, które wzbudzały wiele entuzjazmu i radości wśród uczestników, a odgadywane i dopowiadane przez dzieci rymy nagradzane były naklejkami i zakładkami. Uczestnik zabawy, który uzbierał najwięcej fantów mógł wybrać siebie książkę pana Drabika. Książkę otrzymała również uczennica klasy pierwszej, która na głos przeczytała fragment bajki.
Spotkanie minęło bardzo szybko w miłej, pełnej humoru i radości atmosferze. Na końcu  spotkania była okazja do nabycia książek ze specjalną dedykacją i autografem pisarza.
Dziękujemy zarówno Autorowi jak i dzieciom za wspaniałe spotkanie. Książeczki Wiesława Drabika są dostępne w naszych bibliotekach. Zapraszamy.
Spotkanie autorskie sfinansowane zostało ze środków Instytutu Książki w ramach projektu „Dyskusyjne Kluby Książki w Małopolsce 2019”.

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie z Wiesławem Drabikiem w Racławicach 13.06.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates