Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 9 Grudzień 2022        Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław

Aktualności

7.06.2019 Warsztaty literackie z Wydawnictwem ZNAK dla dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Świętej Królowej Jadwigi poświęcone serii książek Andrzeja Maleszki „Magiczne Drzewo” w ramach projektu „Książka – mądry towarzysz na całe życie” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jerzmanowice-Przeginia.

 Realizacja projektu „Książka – mądry towarzysz na całe życie” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Gminy Jerzmanowice-Przeginia przynosi kolejne wartościowe wydarzenia w naszej bibliotece. Na piątkowych warsztatach literackich przeprowadzonych przez animatorkę Panią Kingę Zając współpracującą z Wydawnictwem ZNAK dzieci przeżyły ciekawe przygody w świecie stworzonym przez autora cyklu książek „Magiczne Drzewo” Pana Andrzeja Maleszkę.  Podczas warsztatów dzieci poznały tematykę tego ciekawego cyklu książek dla młodych czytelników. W pomysłowych rebusach, zagadkach, puzzlach i kalamburach uczestnicy zajęć odnaleźli wiele ciekawostek z książek autora, które niewątpliwie mogą stać się zachętą do lektury całego cyklu.
Zapraszamy do biblioteki, gdzie czekają na czytelników wszystkie książki Pana Andrzeja Maleszki z cyklu „Magiczne Drzewo”. J
Warsztaty literackie odbyły się w ramach projektu: „Książka – mądry towarzysz na całe życie” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Jerzmanowice-Przeginia.

di.jpg
dk.jpg
2011 Warsztaty literackie z Wydawnictwem ZNAK 7.06.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates