Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Aktualności

Spektakl teatralny
„Zaczarowany młynek”
w Sąspowie i w Racławicach 13.05.2019
w Jerzmanowicach 15.05.2019

13 maja w ramach realizowanego przez Bibliotekę projektu pt. „Książka. - mądry towarzysz na całe życie” przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III ze Szkoły Podstawowej Fundacji „Elementarz” w Sąspowie oraz przedszkolaki i uczniowie młodszych klas ze Szkoły Podstawowej w Racławicach obejrzeli barwny i pouczający spektakl zatytułowany „Czarodziejski młynek”.
15 maja spektaklu w Bibliotece w Jerzmanowicach miały możliwość oglądać dzieci z przedszkoli oraz uczniowie kl. II i III z Jerzmanowic oraz z Gotkowic.
Historia przedstawiona przez aktorów teatru KRAK-ART bardzo zainteresowała dzieci, sprawiając, że całkowicie zaangażowały się w przedstawianą opowieść. Bardzo żywo i emocjonalnie przeżywały kolejne sceny opowiadanej legendy. Aktorzy zapraszali dzieci na scenę, a te bardzo chętnie z tych zaproszeń korzystały uczestnicząc w scenkach przedstawienia.
Wszystko co dobre szybko się kończy, tak niestety było i w tym przypadku. Jednak wspaniałe wspomnienia zostaną na długo. Dziękujemy.

Spektakl odbył się w ramach projektu pt. „Książka - mądry towarzysz na całe życie”, dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Jerzmanowice -Przeginia.

Spektakl teatralny w Sąspowie

Spektakl teatralny w Racławicach

Spektakl teatralny w Jerzmanowicach

 

di.jpg
dk.jpg
2011 Spektakl teatralny „Zaczarowany młynek” w Sąspowie i w Racławicach 13.05.2019 i w Jerzmanowicach 15.05.19.
Powered by Joomla 1.7 Templates