Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Aktualności

Spotkanie wielkanocne z uczestnikami
Środowiskowego Domu Samopomocy
-Ogniska Terapeutycznego w Jerzmanowicach
08.04.2019

W poniedziałkowy poranek 8 kwietnia 2019 roku grupa uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy – Ogniska Terapeutycznego w Jerzmanowicach postanowiła zaszczycić swą obecnością skromne progi naszej Biblioteki. Tematem spotkania były oczywiście nadchodzące Święta Wielkanocne, na które wszyscy czekają z utęsknieniem, dlatego rozmowa na temat ludowych tradycji wielkanocnych była dla naszych gości przyjemnością i miłą rozrywką, gdyż dowiedzieli się oni o wielu śmiesznych lub ciekawych zwyczajach rodem z dawnej Polski. Kwintesencją całego spotkania była jednak głośna lektura opowiadania o świątecznych spotkaniach przy stole oraz wspólne wykonanie wielkanocnych kogucików, które z pewnością przyozdobią niejeden stół lub koszyczek w czasie tegorocznych Świąt.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie oraz cudowną atmosferę!

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie wielkanocne z uczestnikami Środowiskowego Domu Samopomocy -Ogniska Terapeutycznego w Jerzmanowicach 08.04.2019.
Powered by Joomla 1.7 Templates