Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 9 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Aneta, Leokadia, Wiesław

Aktualności

 Wystawa "MAGIA OBRAZU"
Spotkanie z twórcami aktualnie prezentowanej wystawy malarstwa:

Anną Lewińską i Łukaszem Kocjanem
23.10.2018

Uczniowie Zespołu Szkół w Jerzmanowicach mieli unikalną możliwość spotkania ze sztuką. Powiatowa i Gminna Biblioteka Publiczna przy współpracy z krakowskim Centrum Art-Plus zorganizowała spotkanie z artystami Panią Anną Lewińską oraz Panem Łukaszem Kocjanem, których obrazy są w gronie pięknych dzieł malarstwa prezentowanych w naszej bibliotece na wystawie pt. „MAGIA OBRAZU”. Wystawa jest prezentacją najlepszych dzieł z ostatnich czterech lat Projektu pod nazwą „INTEGRACJA SZTUKI” Międzyregionalnego Programu pod nazwą DERBY ARTYSTYCZNE Śląsk-Małopolska i województwa ościenne.
Uczniowie uczestniczący w spotkaniu z uwaga słuchali opowieści ze świata malarstwa i sztuki szeroko rozumianej. Po początkowych obawach rozpoczęli również zadawać pytania odnoszące się do niektórych z prezentowanych obrazów.
Spotkanie z artystami w naszej bibliotece było nie tylko wspaniałą lekcją wrażliwości na sztukę, jak również przestrzenią i okazją to rozbudzania twórczości w młodych ludziach.

di.jpg
dk.jpg
2011 Spotkanie z twórcami aktualnie prezentowanej wystawy malarstwa: Anną Lewińską i Łukaszem Kocjanem 23.10.2018 .
Powered by Joomla 1.7 Templates