Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Dzisiaj jest: 4 Grudzień 2021        Imieniny obchodzą: Barbara, Bernard, Krystian

Aktualności

  Spotkanie z przedszkolakami
z Niepublicznego Przedszkola „Mali Odkrywcy” w Jerzmanowicach

21.09.2018

 Z okazji obchodzonego 15.09.2018 roku Światowego Dnia Kropki zaprosiliśmy na twórcze zajęcia dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Mali Odkrywcy” w Jerzmanowicach.
W piątek 21.09.2018 rozbudzaliśmy naszą twórczość i wyobraźnię. Spotkanie rozpoczęliśmy od głośnego czytania inspirującej książeczki „Kropka”, której autorem jest Peter Reynolds. Wysłuchana historia pięknie wprowadziła nas w twórczy świat nieograniczonych możliwości naszej wyobraźni…bo co może się stać gdy na pustej kartce postawimy kropkę?.... Z takiej kropki możemy wymyślić i narysować wszystko…nawet niedźwiedzia w śnieżnej zamieci lub np. kwiatka. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały opowiadania i chętnie uczestniczyły w rozmowie. Opowiadanie o rozwijaniu swoich pomysłów było wspaniałym wprowadzeniem do twórczości plastycznej. Dzieci z zaciekawieniem ruszyły w stronę stolików, aby rozwinąć swoją wyobraźnię i z tej jednej kropki na środku kartki stworzyć własne arcydzieło. Każda praca była inna, na jednej pracy kropka była okiem misia a na drugiej np. kwiatkiem, kotkiem czy kołem do samochodu. W dalszej części spotkania dzieci ochoczo przystąpiły do zabawy z radością pokonując tor przeszkód przygotowany z puf, tunelu i hula-hop. Była to dla dzieci świetna zabawa. Pokonywany z uśmiechem tor przeszkód był radosnym zakończeniem spotkania.

di.jpg
dk.jpg
2011 „Mali Odkrywcy” w Jerzmanowicach 21.09.2018.
Powered by Joomla 1.7 Templates